Scrollujte

Přinášíme hodnotu, kterou nečekáte, ale potřebujete.

Nasloucháme Vám a naše služby přizpůsobujeme podle Vašich potřeb. I podle těch nevyřčených.

Jsme úspěšná logistická společnost s ročním obratem přes 1,366 mld. Kč (2022). Zabýváme se logistikou v celé její šíři a nabízíme tak vedle obvyklých hlavních přepravních služeb jako je námořní, letecká, železniční nebo pozemní přeprava i návazné a speciální služby a řešení. Doplněné špičkovým IT řešením.

Jsme součástí velké nadnárodní společnosti, ale zároveň si zachováváme svou tvář a lokální přístup. Naše služby a produkty jsou vždy reakcí na potřeby našich zákazníků z České a Slovenské republiky

Logistika nás jednoduše baví. Každá přeprava je pro nás důležitá a jedinečná. Naši zákazníci na nás oceňují zejména jedinečný servis a informovanost, konkurenční ceny, snahu najít vždy to nejlepší řešení a eSTONE, náš IT systém, který není pouhým trackingem.

Jsme součástí skupiny PSA BDP

Jsme součástí silné mezinárodní společnosti PSA BDP. Díky rozsáhlé globální síti kanceláří dokážeme vyhovět našim zákazníkům s přepravou prakticky odkudkoliv kamkoliv.

Podívejte se na naše zastoupení ve světě (až 120 zemí):

Zjistit více
SKUPINA PSA BDP

Využíváme moderní IT technologie

Náš byznys je od samého počátku o lidech a technologiích. Abychom mohli opravdu pružně reagovat na požadavky zákazníků, potřebujeme nadprůměrné zaměstnance, kteří umí rychle reagovat na změny. A špičkové IT technologie. Tou je pro nás zejména naše aplikace eSTONE, kterou neustále vyvíjíme a zlepšujeme na základě požadavků a přání našich zákazníků.

„Každý klient má k dispozici aktuální data o každé zásilce, včetně dokumentace a fakturace. Systém klienta aktivně upozorňuje na důležitá fakta a události. Navíc každému klientovi umožňuje propojení s jeho vlastním systémem přes rozhraní API.“

Více o aplikaci
TECHNOLOGIE

Sběrné kontejnery dostupné v několika zemích

Strategické polohy našich sběrných míst umožňují zajistit efektivní a rychlý logistický průběh cesty Vašeho zboží. Hlavní výhodou je, že dochází k rychlejšímu uvedené zboží na trh. Digitálně máte možnost mapovat celý logistický proces skrze naši aplikaci eSTONE.  

Sběrné kontejnery ve více zemích

Jak s námi šel čas...

2005

Založení společnosti:

V roce 2005 se skupina zaměstnanců z velké nadnárodní společnosti rozhodla odejít a založit vlastní logistickou firmu s názvem Wakestone. Jejich motivací bylo nabízet v místních podmínkách inovativní služby a být v segmentu kvality nabízených služeb leadrem trhu. Chtěli zákazníkům dodávat řešení na míru a pružně naplňovat jejich potřeby.

2007

Joint-venture s BDP International

V roce 2007 se vlastníci firmy rozhodli pro vytvoření společného podniku s americkou rodinnou firmou BDP International. Cílem bylo získání větší důvěry u nadnárodní klientely a získání silné podpory a zázemí. Důležitým aspektem při výběru strategického partnera byl fakt, že ačkoli je BDP globální firmou, stále zůstává firmou rodinnou s odpovídajícími hodnotami, firemní kulturou a způsobem řízení.

2011

Otvíráme pobočku Ostrava

Oficiálně otvíráme pobočku v Ostravě jako obchodní zastoupení pro Moravu. Z 2 zaměstnanců postupně pobočka roste až do nynějších 10 lidí, kteří zajišťují obchod a námořní a železniční přepravy.

2015

Otvíráme pobočku Česká Třebová

Rozšiřujeme svou síť poboček o významný železniční uzel v České Třebové. Strategické umístnění vedle terminálu Metrans a zároveň možnost využití skladových prostor nejen pro skladování, ale i pro CFS a celní služby. 

2022

PSA dokončuje akvizici BDP International

PSA International dokončuje akvizici BDP International a stáváme se tak součástí globálního majitele a provozovatele logistických a přístavních terminálů a partnera dodavatelských řetězců. PSA mimojiné provozuje ve 42 zemích světa, ve 160 lokacích více než 60 deep-sea přístavních, železničních nebo vnitrozemských terminálů.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavolejte mě zpět

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.